1. 12. 2021 - Otevření nové prodejny GECO v Albertu Brno
Otevřeli jsme pro Vás novou prodejnu GECO v Albertu Brno (ul. Svatopetrská).
1. 12. 2021 - Otevření nové prodejny GECO v Centru Vídeňská Brno
Otevřeli jsme pro Vás novou prodejnu v Centru Vídeňská Brno.
 
30. 11. 2021 - Otevření nové prodejny GECO v Tesco Ostrava
Otevřeli jsme pro Vás novou prodejnu GECO v Tesco Ostrava Hrabová.
27. 11. 2021 - Žebříček Českých 100 nejlepších 2021
Dne 26. listopadu 2021 byl na Pražském hradě, Španělském sále vyhlášen aktuální ročník soutěže „Českých 100 nejlepších 2021“. Ocenění uděluje společnost Comenius v rámci anketní soutěže Českých 100 Nejlepších již od roku 1996. Společnost GECO, a.s. se
Zobrazit více...
Dne 26. listopadu 2021 byl na Pražském hradě, Španělském sále vyhlášen aktuální ročník soutěže „Českých 100 nejlepších 2021“. Ocenění uděluje společnost Comenius v rámci anketní soutěže Českých 100 Nejlepších již od roku 1996. Společnost GECO, a.s. se poprvé umístila v TOP 5.

22. 11. 2021 - GECO v žebříčku TOP 500 společností střední a východní Evropy
Ve 12. ročníku studie TOP 500 společností střední a východní Evropy se za rok 2019 společnost GECO, a.s. umístila na 127 místě. Oproti vyhlašovanému roku 2018 došlo k výraznému zlepšení a to o sedm příček!
 
17. 11. 2021 - Otevření nové prodejny GECO v Kauflandu Rožnov pod Radhoštěm
Otevřeli jsme pro Vás novou prodejnu GECO v Kauflandu v Rožnově pod Radhoštěm (ul. Meziříčská).
1. 11. 2021 - Otevření nové prodejny GECO v Albertu Ostrava
Otevřeli jsme pro Vás novou prodejnu v Albertu v Ostravě Porubě (ul. Opavská)
29. 10. 2021 - Otevření nové prodejny GECO v Kauflandu Olomouc II
Otevřeli jsme pro Vás novou prodejnu v Kauflandu v Olomouci (ul. Hněvotínská).
30. 9. 2021 - Otevření nové prodejny GECO v Tescu Kutná Hora
Otevřeli jsme pro Vás novou prodejnu v Tescu v Kutné Hoře. 
8. 9. 2021 - Nové dárkové karty - Předplatné VOYO
Vouchery ke sledování více než 2 000 filmů, dokumentů a seriálů na Voyo, jsou ode dneška nově k zakoupení i na všech trafikách GECO. Jde o další krok ke zpřístupnění nabídky Voyo co nejširším diváckým skupinám.
„Registrace se zadáním platební karty pro celou řadu diváků stále ještě představuje určitou bariéru,&ldquo
Zobrazit více...
Vouchery ke sledování více než 2 000 filmů, dokumentů a seriálů na Voyo, jsou ode dneška nově k zakoupení i na všech trafikách GECO. Jde o další krok ke zpřístupnění nabídky Voyo co nejširším diváckým skupinám.
„Registrace se zadáním platební karty pro celou řadu diváků stále ještě představuje určitou bariéru,“ vysvětluje ředitel marketingu TV Nova Jakub Strýček a dodává: „Proto jsme navázali spolupráci s retailovými obchodními partnery a těmto divákům se rozhodli umožnit sledování pestré nabídky Voyo pomocí kupónů a registračních kódů.“


 
6. 9. 2021 - Otevření nové prodejny v Kauflandu v Rychnově nad Kněžnou
Otevřeli jsme pro Vás novou prodejnu v Kauflandu v Rychnově nad Kněžnou. 
20. 7. 2021 - Společnost GECO, a.s. získala opětovně titul Czech Stability Award AAA
Ocenění mohou získat pouze společnosti hospodařící se ziskem. Vydává se ve třech stupních: A, AA a AAA. Certifikát potvrzuje, že jeho držitelé přínosně nakládají se svými vstupy a efektivně je mění na kvalitní výrobky či služby. Přísná kritéria ratingu zaručují exkluzivitu společností, které mohou ocenění získat a potvrdit tak svou silnou pozici na
Zobrazit více...
Ocenění mohou získat pouze společnosti hospodařící se ziskem. Vydává se ve třech stupních: A, AA a AAA. Certifikát potvrzuje, že jeho držitelé přínosně nakládají se svými vstupy a efektivně je mění na kvalitní výrobky či služby. Přísná kritéria ratingu zaručují exkluzivitu společností, které mohou ocenění získat a potvrdit tak svou silnou pozici na trhu. Hodnocení AAA může získat jen 0,09 % nejkvalitnějších společností.
17. 7. 2021 - Atraktivita značky GECO
V červnu tohoto roku provedla agentura INCOMIND i hodnocení 112 značek s oceněním SUPERBRANDS na českém trhu a to v 18 kategoriích. V meziročním porovnání jednotlivé zkoumané značky a tím pádem i celá kategorie „Prodejny tabákových výrobků“ zaznamenaly nárůst hodnot BAS.  Nejvíce si u hodnoty atraktivity značky
Zobrazit více...
V červnu tohoto roku provedla agentura INCOMIND i hodnocení 112 značek s oceněním SUPERBRANDS na českém trhu a to v 18 kategoriích. V meziročním porovnání jednotlivé zkoumané značky a tím pádem i celá kategorie „Prodejny tabákových výrobků“ zaznamenaly nárůst hodnot BAS.  Nejvíce si u hodnoty atraktivity značky polepšila právě značka GECO.
Na atraktivitě značky GECO se nadále nejvíce podílí racionální složka, především pak známost značky. Co se jednotlivých atributů vstupujících do BAS týče, GECO si vede dobře v relaci s ostatními značkami v sympatii a ztotožnění se se značkou, ve vnímání známosti značky a také v důvěře ke značce a ochotě k jejímu nákupu.


 
15. 7. 2021 - Znalost značky GECO u spotřebitelů
Ve spotřebitelském výzkumu INCOMIND provedeném v 6/2021 se podobně jako v minulých letech objevila značka GECO na čele znalosti spotřebitelů opět s velkým náskokem. Tuto značku si okamžitě vybaví  61 % osob starších 18 let, které nakupují v prodejnách s tabákovými výrobky či v
Zobrazit více...
Ve spotřebitelském výzkumu INCOMIND provedeném v 6/2021 se podobně jako v minulých letech objevila značka GECO na čele znalosti spotřebitelů opět s velkým náskokem. Tuto značku si okamžitě vybaví  61 % osob starších 18 let, které nakupují v prodejnách s tabákovými výrobky či v prodejnách s loterijními produkty.
V rámci sledované množiny značkových obchodů s tímto sortimentem  následují v kategorii podpořené znalosti značky s velkým odstupem prodejny ostatních řetězců (27%, 21%, 12%, 11% a méně).
 
15. 7. 2021 - Žebříček Czech TOP 100
Dne 15. července 2021 byly vyhlášeny žebříčky Czech TOP 100 za rok 2020.
Jednalo se  již o 26-tý ročník. Společnost GECO, a.s. úspěšně obsadila 18-tou pozici ve výsledkové listině 30ti Nejvýznamnějších firem České republiky za rok 2020.
 
1. 7. 2021 - Nová hra s Kapitánem GECO
Od 1.7.2021 startuje nová hra Kapitána GECO - VYHRAJ BODY A PROMĚŇ JE V ZÁŽITKY!
Podmínkou pro vstup do hry je nákup nad 1 500 Kč.
Více informací o hře naleznete ZDE: www.gecohra.cz/home

 
1. 7. 2021 - Noví lidé ve vedení společnosti GECO
Největší distributor a prodejce tabákových a loterijních produktů v České republice společnost GECO oznamuje několik personálních změn:
 
Jana Andersová opouští po dvaceti pěti letech práce ve společnosti pozici finanční ředitelky a předsedkyně dozorčí rady.
Novým finančním ředitelem společnosti se stal 1. 7. 2021
Zobrazit více...
Největší distributor a prodejce tabákových a loterijních produktů v České republice společnost GECO oznamuje několik personálních změn:
 
Jana Andersová opouští po dvaceti pěti letech práce ve společnosti pozici finanční ředitelky a předsedkyně dozorčí rady.
Novým finančním ředitelem společnosti se stal 1. 7. 2021 Tomáš Tobiáš, který do ČR přichází z dceřiné společnosti na Slovensku, v které zastával stejnou pozici.
Novým předsedou dozorčí rady GECO se stal 1. 7. 2021 Jiří Machala, ředitel velkoobchodní divize společnosti. Působí v dozorčí radě od roku 2006, v roce 2019 byl do dozorčí rady zvolen jako zástupce zaměstnanců firmy.
Novou členkou dozorčí rady GECO se stala 1. 7. 2021 Vladimíra Mejtská, která ve společnosti pracuje jako provozní ředitelka.
 
14. 6. 2021 - GECO, a.s. zvítězilo ve výběrovém řízení
Společnost GECO, a.s. si tímto dovoluje zveřejnit skutečnost, že zvítězila v otevřeném výběrovém řízení vyhlášeném řetězcem GLOBUS ČR v.o.s. na provozovatele prodejen TABÁK-TISK na následujících roky. Naši společní zákazníci se tak mohou těšit na stále výborné služby a rozsáhlou nabídku tabákového sortimentu  i v dalším období
Zobrazit více...
Společnost GECO, a.s. si tímto dovoluje zveřejnit skutečnost, že zvítězila v otevřeném výběrovém řízení vyhlášeném řetězcem GLOBUS ČR v.o.s. na provozovatele prodejen TABÁK-TISK na následujících roky. Naši společní zákazníci se tak mohou těšit na stále výborné služby a rozsáhlou nabídku tabákového sortimentu  i v dalším období.
 
27. 5. 2021 - Otevření nové prodejny GECO v OC Chrpa Praha
Otevřeli jsme pro Vás novou prodejnu v obchodním centru Chrpa v Praze. 
18. 3. 2021 - GECO, a. s. obhájilo prestižní ocenění SUPERBRANDS
Společnost GECO, a.s. se dlouhodobě řadí mezi 250 oceňovaných značek titulem Superbrands, které vycházejí z nominovaných 3 000  firem. GECO, a.s. se zařadilo mezi 25 spotřebitelských značek, kterým se daří obhajovat tento titul v rámci osmileté historie tohoto programu v ČR a to
Zobrazit více...
Společnost GECO, a.s. se dlouhodobě řadí mezi 250 oceňovaných značek titulem Superbrands, které vycházejí z nominovaných 3 000  firem. GECO, a.s. se zařadilo mezi 25 spotřebitelských značek, kterým se daří obhajovat tento titul v rámci osmileté historie tohoto programu v ČR a to již po osmé!
27. 2. 2021 - Otevření nové prodejny GECO v Kauflandu v Chomutově
Otevřeli jsme pro Vás novou prodejnu GECO v Kauflandu v Chomutově (ulice Mostecká). 
Jsme Vám stále blíž / Jsme Vám stále blíž / Jsme Vám stále blíž